Apie sistemą

IŠSKIRTINUMAI
Aktyvi tiekėjų paieška. Paskelbus naują pirkimo konkursą, surandami tiekėjai ir bent 10 jų siunčiamos užklausos, pasiūlymai dalyvauti pirkimo konkurse
Tik verslo pirkimo konkursai, paprastesnis dalyvavimas pirkime. Nebėra didelės biurokratijos kaip viešuosiuose pirkimuose
Laikas – skelbdami pirkimo konkursą sutaupysite nemažai laiko nei įprastai siuntinėjant užklausas kiekvienam atskirai. Per sistemą pakaks paskelbti konkursą ir pasiūlymus surinksime mes
Kokybė – unikali sistema bei išskirtinis duomenų saugumas. Gausite pasiūlymus tik iš patikimų tiekėjų, turinčių tam tikrą nustatytą vertinimo kriterijų
Kaštai – skelbdami konkursą per mūsų sistemą sutaupysite pirkdami prekes ar paslaugas. Atrasite patikimų tiekėjų apie kuriuos anksčiau gal būt ir neteko girdėti
Nauda įmonės vadovui, būsite tikri, kad pirkimai vyksta skaidriai ir konkursuojant, o vadybininkai neturi savo „favoritų“ tiekėjų tarpe
Dominančių sričių skelbimų prenumerata

 

 SISTEMOS VEIKIMO APRAŠYMAS
 1.  Užsakovas pasirenka vieną iš planų puslapyje (https://versloarena.lt/puslapis/kainos) ir suveda registracijos duomenis. Jei Užsakovas registruojasi nepasirinkęs plano tuomet jam automatiškai priskiriamas „Advanced“ planas su nemokamu 14 dienų periodu. Po šio periodo jei užsakovas nepasirenka jokio mokamo plano, jo paslaugų paketas tampa „Standart“.
 2. Pirkimus skelbti gali tik prisiregistravę vartotojai.
 3. Užsiregistravęs užsakovas gali įvesti pirkimo skelbimą. Skelbimo įvedimui reikia užpildyti sekančius laukus: antraštė, pirkimo aprašymas, kiekis, pasirenkamas matavimo vienetas, galima prisegti failus (iš anksto paruoštas pirkimo specifikacijas ir pan.), nurodomas miestas, iki kada galioja pirkimo skelbimas, priskiriama(-os) kategorija(-os), pasirenkamas skelbimo tipas – atviras arba privatus. Atvirus pirkimus galės matyti visi vartotojai, o privačius tik nurodytos įmonės. Be to galima pasirinkti „PRO pirkimas“ paslaugą:
 • surasime potencialius tiekėjus ir iš jų surinksime žodines pastabas ir pasiūlymus;
 • pravesime derybas su tiekėjais dalyvaujančiais pirkimo konkurse;
 • atrinksime 3 geriausius kainos ir kokybės (pagal užsakovo pateiktus reikalavimus) pasiūlymus.
 1. Jei konkursas „Atviras“ tuomet visi registruoti vartotojai turintys mokamą planą arba besinaudojantys nemokamu periodu gali matyti pilną konkurso aprašymą. Jei vartotojas neturi mokamo plano tuomet jis gali matyti tik skelbimo antraštę ir kategoriją.
 2. Paskelbus naują pirkimo konkursą, surandami tiekėjai ir bent 10 jų siunčiamos užklausos, pasiūlymai dalyvauti pirkimo konkurse. Konkursą gali matyti ir jame dalyvauti ir kiti tiekėjai, kurie turi mokamą planą arba susimokėję vienkartinį skelbimo peržiūros mokestį.
 3. Konkurso laikui pasibaigus užsakovas gali pasirinkti vieną iš gautų pasiūlymų arba pratęsti konkurso galiojimą. Pasirinkus vieną iš tiekėjų reikia nurodyti pasirinkimo priežastį: kaina, kokybė ar ekonominė nauda. Ekonominė nauda reiškia, kad nors pasirenkamas ir brangesnis pasiūlymas, tačiau pvz. jo eksploatavimo kaštai yra mažesni ir per keletą metų vertinant pirminę kainą ir eksploatavimo kaštus ekonomiška rinkti būtent šį pasiūlymą.
 4. Jei kyla kokių klausimų visuomet prašome pasikonsultuoti tel.: +370 688 53499 arba el. paštu: info@versloarena.lt .
 
SISTEMOS NAUDOJIMO SĄLYGOS IR TAISYKLĖS
 1. Bendrosios nuostatos
Šiose svetainės naudojimo sąlygose ir taisyklėse nustatomos svetainės administratoriaus ir vartotojo teisės bei pareigos, paslaugų teikimo, įsigijimo ir atsiskaitymo už jas tvarka bei kitos nuostatos, susijusios su svetainėje teikiamomis paslaugomis. Administratorius – MB „Verslo arena“. Vartotojas - asmuo, besinaudojantis bet kuriomis svetainėje teikiamomis paslaugomis (turinio peržiūra, registracija, prieigos prie mokamo turinio įsigijimas ir kitos teikiamos paslaugos). Paslaugos - šioje svetainėje administratoriaus teikiamų paslaugų kompleksas, įskaitant prieigą prie patalpintos tekstinės informacijos, vaizdo turinio ar kitų svetainės galimybių, kuriomis gali pasinaudoti vartotojas. Registruodamasis svetainėje bei naudodamasis teikiamomis paslaugomis, vartotojas patvirtina, kad sutinka besąlygiškai su pateiktomis sąlygomis ir taisyklėmis. Administratorius turi teisę bet kada keisti ar papildyti naudojimo sąlygas ir taisykles. Pakeitimai įsigalioja nuo jų paskelbimo svetainėje momento. Tuo pačiu administratorius neprivalo informuoti vartotojo apie pakeitimus. Vartotojas turi asmeniškai susipažinti su pakeitimais regurialiai peržiūrėdamas svetainės taisyklių skyrių, o tolimesnis svetainės paslaugų naudojimas reiškia, kad vartotojas sutinka su taisyklių pakeitimais.
 1. Registracija ir prisijungimas prie svetainės
Dalis turinio, pateikto svetainėje, yra mokamas. Norėdamas įsigyti prieigą ir peržiūrėti šį turinį, vartotojas turi užsiregistruoti ir prisijungti prie savo paskyros. Registracijos metu vartotojas privalo pateikti aktualią ir teisingą informaciją, įskaitant kontaktinius duomenis. Registracijos metu sukurta asmeninė vartotojo paskyra gali būti naudojama tik asmeniškai vieno vartotojo. Draudžiama perduoti prisijungimo duomenis tretiesiems asmenims ar kitais būdais padėti tretiesiems asmenims peržiūrėti mokamą turinį. Jei vartotojo prisijungimo duomenys tapo žinomi tretiesiems asmenims arba kyla įtarimų, kad tretieji asmenys gali kitu būdu prisijungti prie vartotojo paskyros, vartotojas apie tai turi nedelsiant informuoti administratorių.
 1. Paslaugų užsakymas, apmokėjimas ir grąžinimas
Norėdamas peržiūrėti mokamą turinį, vartotojas turi įsigyti vieną iš siūlomų planų „Advanced“ arba „Premium“. Planas „Advanced“ vartotojui suteikiamas pabandyti 14 dienų nemokamai, o vėliau jo vartotojas gali pasirinkti vieną iš siūlomų mokamų planų. Jei nepasirenkamas joks mokamas planas ir jis neapmokamas, tuomet vartotojo paskyra tampa „Standart“ planu . Įsigijus prieigą, nurodytą laikotarpį vartotojas turi teisę naudotis svetainės teikiamomis mokamomis paslaugomis. Pasibaigus užsakymo laikotarpiui, prieiga prie mokamo turinio yra apribojama. Taip pat yra galimas apmokėjimas tik už vieno pirkimo konkurso peržiūrą.
 1. Duomenų apsauga
Užsiregistruoti svetainėje ir atlikti užsakymą galima tik įvedus formose prašomus duomenis. Administratorius įsipareigoja neatskleisti vartotojo asmens duomenų tretiesiems asmenims, išskyrus tuos atvejus, jei tai būtina užsakymo vykdymui arba LR įstatymuose numatytais atvejais. Administratorius neprašo ir nerenka mokėjimo duomenų (mokėjimo kortelių, sąskaitų ir pan.). Apmokėjimui atlikti vartotojas nukreipiamas į saugią elektroninių mokėjimų sistemą. Administratorius gauna duomenis tik apie rezultatą - mokėtoją bei apmokėtą sumą. Patvirtindamas šias taisykles vartotojas sutinka, kad nurodytu telefono numeriu ir elektroninio pašto adresu būtų siunčiami pranešimai, skirti paslaugų užsakymui bei informacijai.
 1. Intelektinė nuosavybė
Svetainėje esantis turinys yra administatoriaus nuosavybė ir yra saugomas LR įstatymų nustatyta tvarka. Draudžiama svetainėje pateiktą informaciją kopijuoti ar platinti be raštiško administratoriaus sutikimo. Teikėjas neatsako už praradimus, negautas pajamas, prarastą pelną ar prarastus duomenis ir pan., galimai atsiradusius dėl sistemos veikimo ar neveikimo. Teikėjas negarantuoja, kad sistemoje nėra klaidų ar to, kad programinė įranga veikia be problemų. Vartotojas yra pats atsakingas už jam pateikto slaptažodžio apsaugą nuo neteisingo panaudojimo. Vartotojas yra pats atsakingas už sistemos naudojimą naudojant prisijungimo vardą ir slaptažodį. Siekiant užtikrinti versloarena.lt funkcionalumą, vartotojas yra pats atsakingas už savo įsigytų paskyrų panaudojimą tik savo reikmėms. Vartotojas neturi teisės pateiktos informacijos naudoti jokiais kitais tikslais, įskaitant: kopijuoti ir perduoti tretiesiems asmenims; patalpinti viešai internete ar platinti kitais kanalais; redaguoti ar montuoti vaizdo medžiagą, nuomoti ar pardavinėti ir kt.